Açık Kapı Uygulaması Programı

EĞİTİM BİLİMLERİ AÇIK KAPI UYGULAMASI

Sıra No

Unvanı

Adı Soyadı

Açık Kapı Uygulaması Programı

1. Gün

Saat

1

Doç.Dr.

H.İsmail ARSLANTAŞ

Salı

11:00/12:00

2

Doç.Dr.

Veysel OKÇU

Salı

11:00/12:00

3

Doç.Dr.

Cevdet EPÇAÇAN

Pazartesi

11:00/12:00

4

Dr.Öğr.Üyesi

Sevda Koç AKRAN

Çarşamba

11:00/12:00

5

Dr.Öğr.Üyesi

E.Hakan TOYTOK

Pazartesi

11:00/12:00

6

Dr.Öğr.Üyesi

Abdulvahap BOZ

Çarşamba

11:00/12:00

7

Dr.Öğr.Üyesi

Yunus Emre AVCI

Pazartesi

11:00/12:00

8

Dr.Öğr.Üyesi

Adem İNCE

Salı

11:00/12:00

9

Dr.Öğr.Üyesi

Ata PESEN

Pazartesi

11:00/12:00

10

Dr.Öğr.Üyesi

M.Baki MİNAZ

Çarşamba

11:00/12:00

11

Dr.Öğr.Üyesi

Sungur GÜREL

Pazartesi

11:00/12:00

12

Dr.Öğr.Üyesi

Sabri DOĞAN

Çarşamba

11:00/12:00

13

Öğr.Gör.

Selim ŞEKER

Pazartesi

11:00/12:00

14

Öğr.Gör.

Mehmet SEVGİ

Salı

11:00/12:00

BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ                                                            AÇIK KAPI UYGULAMASI

Sıra No

Unvanı

Adı Soyadı

Açık Kapı Uygulaması Programı

Gün

Saat

1

Doç.Dr.

Mustafa KAHYAOĞLU

Salı

11:00-12:00

2

Dr.Öğr. Üye

Mehmet RAMAZANOĞLU

Perşembe

13:00-14:00

3

Dr.Öğr. Üye

Veysel ÇELİK

Çarşamba

13:00-14:00

4

Dr.Öğr. Üye

Aynur AKER

Çarşamba

13:00-14:00

5

Öğr.Gör

Mithat ELÇİÇEK

Salı

11:00-12:00

6

Öğr.Gör

Hüsamettin ERDEMCİ

Salı

13:00-14:00

MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ AÇIK KAPI UYGULAMASI

Sıra No

Unvanı

Adı Soyadı

Açık Kapı Uygulaması Programı

 Gün

Saat

1

Öğr. Gör.

Malik DURMAZ

Çarşamba

11.00-12.00

2

Dr. Öğr. Üyesi

İlyas KARADENİZ

Pazartesi 

13:00-14:00

3

Dr. Öğr. Üyesi

Mustafa OBAY

Cuma

14:00-15:00

4

Dr. Öğr. Üyesi

Esra KARATAŞ AKGÜL

Salı

11:00-12:00

5

Dr. Öğr. Üyesi

Halil Coskun ÇELIK

Salı

13:00-14:00

6

Prof. Dr.

Cahit PESEN

Çarşamba

09:00-10:00

7

Dr. Öğr. Üyesi

Enes DEMİR

Çarşamba

13:00-14:00

8

Dr. Öğr. Üyesi

Seda İĞRET ARAZ

Çarşamba

15:00-16:00

9

Dr. Öğr. Üyesi

Ramazan KAMA

Perşembe 

09:00-10:00

10

Arş. Gör.

Furkan ÖZDEMİR

Salı

10:00-11:00

11

Dr.Öğr.Üy.

Mustafa CENGİZ

Çarşamba

15:00-16:00

12

Dr.Öğr.Üy.

Ali ÇETİN

Çarşamba

13:00-14:00

13

Dr.Öğr.Üy.

F.Ahmet ERULAŞ

Salı

13:00-14:00

14

Dr.Öğr.Üy.

Emrah ÖZBUĞUTU

Pazartesi

11:00-12:00

15

Araş.Gör.

Halit KIRIKTAŞ

Salı

10:00-11:00

16

Araş.Gör.

Ersin ELMACI

Pazartesi

10:00-11:00

TEMEL EĞİTİM BÖLÜMÜ AÇIK KAPI UYGULAMASI

Sıra No

Unvanı

Adı Soyadı

Açık Kapı Uygulaması Programı

1. Gün

Saat

1

Dr. Öğr. Üyesi

C. Ergun ÇELİK

Perşembe

09:00-10:00

2

Dr. Öğr. Üyesi

Yakup GÜNEŞ

Salı

11:00-12:00

3

Dr. Öğr. Üyesi

Mehtap SARAÇOĞLU

Pazartesi

11:00-12:00

4

Öğrt.Gör

Halil KILIÇVURAN

Çarşamba

13:00-14:00

5

Öğrt.Gör

Şerafettin DABAN

Salı

09:00-10:00

6

Öğrt.Gör

Salih KESKİN

Pazartesi

14:00-15:00

7

Öğrt.Gör

İskender GELİR

Salı

14:00-15:00

8

Öğrt.Gör

Nejdet ÖZALP

Salı

15:00-16:00

9

Öğrt.Gör

Muhammed KESKİN

Cuma

13:00-14:00

10

Öğrt.Gör

Mustafa ÇAKIRCA

Salı

14:00-15:00

TÜRKÇE VE SOSYAL BİLİMLER EĞİTİMİ AÇIK KAPI PROGRAMI

Sıra No

Unvanı

Adı Soyadı

Açık Kapı Uygulaması Programı

Gün

Saat

1

Doç. Dr.

Rezan KARAKAŞ

Pazartesi

13.00-14.00

2

Doç. Dr.

Cahit EPÇAÇAN

Perşembe

14.00-15.00

3

Doç. Dr.

Erhan AKIN

Perşembe

13.00-14.00

4

Dr. Öğr. Üyesi

Halil SAĞLAM

Çarşamba

15.00-16.00

5

Dr. Öğr. Üyesi

Hasan KURNAZ

Pazartesi

13.00-14.00

6

Dr. Öğr. Üyesi

Ahmet Kürşat GÖKKAYA

Pazartesi

13.00-14.00

7

Dr. Öğr. Üyesi

Muzaffer ÇATAK

Pazartesi

13.00-14.00

8

Dr. Öğr. Üyesi

Vural TÜNKLER

Çarşamba

09.00-10.00

9

Dr. Öğr. Üyesi

Ahmet SAYLIK

Pazartesi

13.00-14.00

10

Dr. Öğr. Üyesi

Uğur DEMLİKOĞLU

Çarşamba

14.30-16.30

11

Öğr. Gör.

Çağlar YILDIZ

Perşembe

15.00-16.00

SELMAN DEMİR
Güncelleme : 29.11.2018 11:16:56