Etkinlikler

Siirt Üniversitesi Eğitim Fakültesi Paneller Dizisi-5

Üniversitemiz Eğitim Fakültesi tarafından düzenlenen "Yurt dışında Burslu Eğitim ve Kariyer: Hayaller, Fırsatlar ve Yeni Ufuklar" konulu panel Eğitim Fakültesi Dekan V. Dr. Hasan Basri MEMDUHOĞLU’nun moderatörlüğünde düzenlendi.

Panele Rektörümüz Prof. Dr. Murat ERMAN, üniversitemiz öğretim elamanları ve öğrencileri katıldı. Panelde konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Murat ERMAN; Yurt dışında eğitim görmenin önemini vurguladıktan sonra öğrencilerin yurt dışında eğitim görmeye yanaşmalarının gerektiğini söyledi. Etkinliği hazırlayan tüm personele teşekkür ederek sahneyi panelistlere bıraktı.

Açılış konuşmasını yapan Dekan V. Doç. Dr. Hasan Basri MEMDUHOĞLU; Eğitim Fakültesi olarak bölümlerin yönettiği paneller dizisinin beşincisi gerçekleştirdiklerini dile getirerek önümüzdeki günlerde gerçekleşmesini planladıkları etkinlikler hakkında bilgi verdi.

Panelin moderatörlüğünü Eğitim Fakültesi Dekan V. Doç. Dr. Hasan Basri MEMDUHOĞLU gerçekleştirdi. Yrd. Doç. Dr. Adem İNCE, Yrd. Doç. Dr. Sungur GÜREL, Arş. Gör. Yunus SANIR ve Arş. Gör. Yavuz KIRIM Panelist olarak katıldıDr. Öğr. Üyesi MEHMET RAMAZANOĞLU (0484) 212-1111 / 3144
Eğitim Fakültesi
9.3.2018